Рус Укр Eng

Новости


18 июля 2013
Информация о мошенничестве

30 вересня 2009 р. у Київську філію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» звернувся громадянин Бондарєв Максим Вікторович із Заявою про страхування його транспортного засобу «Mercedes-benz s 350».
З вказаним громадянином був оформлений Договір добровільного страхування наземного транспорту.

Огляд і фотографування вищевказаного автомобіля, при укладенні договору страхування, проводив співробітник компанії - Саунін І. В.

За період дії Договору Бондарєв М.В. чотири рази звертався із Заявами в страхову компанію «БРОКБІЗНЕС» про настання подій, що мають ознаки страхових випадків, надаючи на розгляд документи, у т.ч. державних органів, з метою отримання страхових відшкодувань.

При більш детальному ознайомленні з матеріалами страхових справ та проведенні додаткових заходів службою безпеки страхової компанії, виявлені ознаки страхового шахрайства з боку гр. Бондарєва В.М.

Було встановлено, що автомобіль «Mercedes-benz s 350» у період з 2006р. по 2010р. страхувався в різних страхових компаніях одночасно. Зокрема в НАСК «ОРАНТА».

Тобто, у період дії Договору страхування в НАСК «ОРАНТА» Бондарєв М.В. 30.09.2009р. застрахував автомобіль ще й в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС», отримував, згодом, страхове відшкодування по страхових подіях із двох страхових компаній.

Громадянин Бондарєв М.В. одержував незаконні подвійні відшкодування за ті ж самі пошкодження у двох страхових компаніях (можливо й в інших).

На підставі отриманої інформації матеріали відповідно до ст. 97 КПК України були спрямовані в райвідділ міліції. Однак, незважаючи на наявність ознак страхового шахрайства, міліцією було рекомендовано звертатися в суд, що й було зроблено. Шевченківській районний та апеляційний Суди прийняли рішення на користь Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», та стягнули з Бондарєва М.В. кошти в розмірі 70 572 грн.

Інформуємо, у зв'язку з можливим зверненням колишнього Клієнта у Вашу страхову компанію.
  

« Вернуться назад


  Новости (все новости)   Акции (все акции)
  • Страховая компания "Поинт" предлагает новый продукт: 60% стоимости КАСКО за 100% ответственности!!!
  • 20 литров бензина А95 в подарок
  • Страховая компания "Поинт" предлагает получить скидку на КАСКО 25 %
  • Страховая компания "Поинт" предлагает получить скидку на ОСАГО 20 %

на главную написать письмо